Maak het oplichters niet te makkelijk
Helaas worden senioren regelmatig slachtoffer van mensen met foute bedoelingen. Fijn als u daar met een gezonde antenne goed op bent voorbereid. Het kan heel confronterend zijn, wanneer iemand u onverwacht met een glad verhaal en vriendelijk voorkomen om de tuin leidt. Soms komt het inzicht achteraf, maar is het kwaad reeds geschied. Er worden er 2 bijeenkomsten voor senioren georganiseerd
donderdag 9 en 16 juni
lokatie: Ewoud en Elizabeth Gasthuis
Gansfortstraat 4 3961 CR Wijk bij duurstede
13:30 uur – 16:00 uur. zaal 3
toegang gratis
Neem uw opgeladen laptop,tablet of smartphone mee. Na afloop van de bijeenkomsten bent u beter weerbaar tegen internetfraude en onveiligheid rond en in het huis. Geef u op!
Omdat we graag weten op hoeveel deelnemer we kunnen rekenen graag aanmelden via onderstaande link
https://forms.gle/WjJGevVWfGYSrWGs7
of vermeld uw naam en telefoonnummer in een email naar: lcbinding1@outlook.com
Hopelijk zien we u op de nieuwe data 9 en 16 juni
Stichting Binding is het centrum voor Zorg en Welzijn in Cothen, Langbroek en Wijk bij Duurstede. Vrijwilligers en professionals werken samen aan de missie: Inwoners van de gemeente stimuleren en in staat stellen om maximaal mee te doen!
Meer over Stichting Binding
Bel voor alle algemene vragen met:
0343 – 473070
Alle werkdagen van 08:30 – 12:30 en van 13:00 tot 16:30
Vrijdag van 08:30 – 12.30
Steenstraat 14A
3961 VP Wijk bij Duurstede
Postbus 66
3960 BB Wijk bij Duurstede
Kamer van Koophandel: 30191984
Rekeningnummer: NL57RABO0312326904
t.a.v. Stichting Binding